Mieszkasz w domu na terenie Leszna, gdzie nie ma możliwości doprowadzenia kanalizacji? Chcesz w przyjazny środowisku sposób odprowadzać zanieczyszczenia i zastanawiasz się, jakie rozwiązanie wybrać? Szamba ekologiczne to wykorzystywane od lat, bardzo popularne na terenie Wielkopolski rozwiązanie.

Zbiorniki tego typu są łatwe w montażu i obsłudze. Nadają się do odprowadzania ścieków w niemal każdym gospodarstwie domowym. Sprawdź, co możemy Ci zaoferować i wybierz zbiornik odpowiedni dla Twojego domu, idealnie dopasowany do terenu, który zamieszkujesz.


Lekkie i łatwe w montażu plastikowe szamba ekologiczne

Oferujemy plastikowe szamba ekologiczne, które zostały wyprodukowane z tak zwanych laminatów. Dzięki temu proponowane zbiorniki są niezwykle lekkie. Ich transport jest zdecydowanie tańszy, a montaż łatwiejszy w porównaniu z szambami betonowymi. Dzięki temu zbiorniki plastikowe można zamontować w miejscu, gdzie nie może dotrzeć nawet samochód. W zależności od wybranej pojemności ważą od 60 kg do ponad 300. To sprawia, że ich montaż jest na tyle prosty, że można go dokonać nawet samodzielnie.

Materiał, z którego wykonywane są szamba ma kolejną zaletę – nie wchodzi w reakcję z gruntem, jest odporny na korozję, a co za tym idzie – niezwykle trwały. Ekologiczne szamba plastikowe nie wymagają betonowania, mimo to są odporne na obciążenia i mogą służyć przez wiele lat.

Doradztwo

Projektowanie

Transport

Montaż

Serwis

Monitoring

Czym są przydomowe oczyszczalnie ścieków

1. Przyjazne środowisku szamba ekologiczne

Szamba ekologiczne montowane na terenie Wielkopolski (w tym Leszna) stają się podstawą do gromadzenia zanieczyszczeń w miejscach, w których nie ma systemu kanalizacji. Produkowane z tworzywa sztucznego, bez zgrzewów, zapobiegają przenikaniu zanieczyszczeń do gleby, co jest niezwykle ważną zaletą. Dzięki temu mamy pewność, że składowane ścieki nie skażą środowiska, a nasz dom funkcjonuje proekologicznie.

Co więcej, jeśli zamontowane szambo przestanie spełniać swoją funkcję, bo – na przykład – do miejscowości pod Lesznem została doprowadzona kanalizacja, wówczas zbiorniki mogą mieć inne zastosowania. Szamba ekologiczne można sprzedać, oddać do recyklingu lub zbierać w nich wodę deszczową. Mogą stać się również częścią przydomowej oczyszczalni ścieków. Wszystko to sprawia, że zbiorniki są wielozadaniowe, nie zanieczyszczają środowiska, lecz pomagają nam sprawnie funkcjonować.

Ekologiczne szamba plastikowe – montaż na terenie Leszna i okolic

 

Zastanawiasz się, jakie szambo ekologiczne wybrać do swojego domu na terenie Leszna lub okolic? Mieszkasz na specyficznym gruncie? A może potrzebujesz porady dotyczącej montażu wybranego zbiornika? Skontaktuj się z nami, a dobierzemy najlepsze rozwiązanie do Twoich potrzeb. Nasze wieloletnie doświadczenie sprawi, że zaproponujemy produkty dopasowane wielkością oraz właściwościami do Twojego domu.

 

Przy zakupie również oferujemy profesjonalną pomoc w wyborze, transport oraz montaż ekologicznego szamba. Dodatkowo dostarczamy opis techniczny oraz służymy radą w zakresie montażu i pytań technicznych związanych z naszymi produktami. Chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się z nami, a podsuniemy rozwiązania, które pomogą Ci podjąć właściwą decyzję zakupową.