Inwestycja w przydomowe oczyszczalnie ścieków oraz szamba ekologiczne to wydatek, który przyniesie korzyść na lata. Niezwykle ważne jest więc zadbanie o proekologiczne funkcjonowanie gospodarstwa domowego i odpowiednie zagospodarowanie domowych zanieczyszczeń.

Zapewniamy kompleksowe usługi doradztwa w zakresie wyboru odpowiednich urządzeń do domów naszych klientów. Dostarczamy i montujemy przydomowe oczyszczalnie ścieków w dobrych cenach. Posiadamy rozbudowaną ofertę szamb ekologicznych, które dopasujemy do wielkości terenu oraz rodzaju gruntu, na którym zbiorniki mają być zamontowane.

 

Cena przydomowej oczyszczalni ścieków

Koszt przydomowej oczyszczalni ścieków waha się od kilku do kilkunastu tysięcy złotych. Ostateczna cena jest zależna od dwóch czynników: rodzaju oczyszczalni oraz liczby osób zamieszkujących gospodarstwo domowe. Jeśli chodzi rodzaj oczyszczania ścieków – to wycena jest zależna od tego, czy są to modele wykorzystujące do oczyszczania ścieków złoże biologiczne, z osadem czynnym czy urządzenia hybrydowe.

Inwestycja w przydomową oczyszczalnię ścieków szybko się zwróci. Jej roczny koszt utrzymania to około 200 zł. Tanie oczyszczanie ścieków wynika z faktu, że urządzenia neutralizują ścieki w sposób naturalny. Dlatego nie ma potrzeby wykonywać żadnych innych czynności, takich jak kontrola eksploatacji czy wykorzystywanie neutralizatorów zapachów.

Cena szamba ekologicznego

Cena szamba ekologicznego jest zależna od jego wielkości oraz rodzaju materiału, z którego został wykonany zbiornik. Waha się ona od półtora tysiąca do kilku tysięcy złotych. Jeśli nie jesteśmy w stanie samodzielnie zamontować urządzeń, należy doliczyć jeszcze koszty montażu.

Roczne koszty utrzymania szamba ekologicznego są nieco wyższe od kosztów przydomowej oczyszczalni ścieków. Należy pamiętać, że ścieki składowane w szambie nie są neutralizowane, dlatego często klienci decydują się na dokupienie dodatkowych środków, które pozwalają zniwelować przykry zapach. Dodatkowym kosztem utrzymania może być również konieczność serwisowania zbiorników. Wszystko po to, by usprawnić ich działanie oraz przedłużyć odpowiednią funkcjonalność na wiele lat.

 

Wyceny indywidualne – tanie przydomowe oczyszczalnie ścieków oraz szamba ekologiczne

Chcesz zainwestować w przydomowe oczyszczalnie ścieków lub plastikowe szambo ekologiczne? Skontaktuj się z nami, a przygotujemy dla Ciebie indywidualną wycenę! Ważne jest dla nas poznanie potrzeb klienta. Przekazując nam informacje o gruncie, na którym chcesz założyć zbiornik do neutralizacji ścieków oraz o wielkości Twojego gospodarstwa domowego, umożliwiasz nam dokładne określenie ceny.

Wyceniając nasze usługi mamy na uwadze dopasowanie się do potrzeb naszego klienta. Wszystko po to, by dostarczyć produkty najwyższej jakości i zapewnić sprawne funkcjonowanie gospodarstwa domowego na lata.