Przydomowe oczyszczalnie ścieków

INTER PROGRESS Sp. z o.o. zajmuje się dostarczaniem rozwiązań z zakresu zarządzania nieczystościami z gospodarstw domowych. Oferujemy produkty, które pozwalają Inwestorom zaoszczędzić pieniądze, a przy tym są przyjazne dla środowiska naturalnego. U nas znajdziecie Państwo urządzenia od najlepszych producentów: KINGSPAN, FANN i DELFIN, które pozwalają na dokładne oczyszczenie ścieków. Wszystkie dostępne biologiczne oczyszczalnie ścieków oraz szamba ekologiczne spełniają polskie normy oraz standardy europejskie.

Modele oczyszczalni dobieramy indywidualnie, tak by były dostosowane do rodzaju gruntu, działki oraz do oczekiwań Inwestorów. Oferujemy także oczyszczalnie przemysłowe i systemy zagospodarowania wody deszczowej. Zapewniamy fachowe doradztwo oraz świadczymy szereg usług związanych, m.in, montaż, transport, serwis i monitoring zamówionych oczyszczalni ścieków.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą INTER PROGRESS! Działamy na terenie całej Polski, więc mogą Państwo skorzystać z naszych produktów i usług, niezależnie od tego, w jakiej części kraju Państwo mieszkają.