Serdecznie polecam firmę. Rzetelna kompleksowa obsługa, świetny kontakt z właścicielem, przedstawienie oferty z rzetelnym przekazaniem informacji o produktach oraz doborem indywidualnym urządzenia. Firma przygotowuje całą dokumentację związaną z dofinansowaniem oraz pozwoleniami w urzędzie. Instalacja przebiegła szybko i bezproblemowo. Konkretna i fachowa firma.

Angelika Bobkowska

To jest absolutnie genialna firma, z świetnym właścicielem, który jak za dawnych starych dobrych rzemieślniczych lat wypełnia oczekiwania klienta, doradza, koryguje i w zasadzie robi wszystko, żeby klient był zadowolony. Absolutnie polecam.

Karolina Seidelt

Serdecznie polecam tą firmę. Profesjonalna kompleksowa obsługa a do tego miła atmosfera. Jeden z najlepszych wykonawców z jakim współpracowałem przy budowie domu. Firma załatwiła bardzo sprawnie wszelkie formalności urzędowe – dla mnie to bardzo duże ułatwienie. Oczyszczalnia działa jak należy. Polecam!

Marcin Szyncel

Współpracę z firmą Inter Progress oceniam jako bardzo dobrą. Firma cechuje się profesjonalnym podejściem do tematu zarówno od strony kontaktu z klientem jak i w kwestiach technicznych. Zlecony projekt przydomowej oczyszczalni były zrealizowany sprawnie i terminowo. polecam szczerze!

Katarzyna Wajchert

Firma godna polecenia, bardzo dobry kontakt, kompleksowe wykonanie usługi łącznie z załatwieniem wszystkich formalności w urzędach. Bardzo sprawny montaż, jesteśmy zadowoleni!

Aneta Florkowska

Super atmosfera od początku do końca za niczym nie biegałem, wszystko załatwili od dokumentów w urzędach aż do pozwoleń. Wszytko przebiegło bez zarzutów. Szczerze polecam tą firmę solidna, kompleksowo i szybka realizacja.

Piotr Nowak

Mogę z całą pewnością polecić INTER PROGRESS, to bardzo solidna firma. Znajomość branży i zaangażowanie. Szybka realizacja zamówienia. Sprawnie, terminowo i przystępnie. POLECAM

Tomaszewski Włodzimierz

Z czystym sumieniem mogę zarekomendować INTER PROGRESS. Przyjemnie oddać sprawy w ręce profesjonalistów jasny sposób przedstawione możliwości, pełne zaangażowanie w formalnościach i dofinansowaniu. Bezproblemowa realizacja zamówienia.

Fabiś Grzegorz

Miałem możliwość współpracy z różnymi firmami. INTER PROGRESS wyróżnia się zdecydowanie dbałością o klienta i szeroką znajomością tematu. Szybkie i elastyczne terminy, czysty i sprawny montaż urządzenia. POLECAM

Piotr Jańczak

Fachowo, konkretnie, szybko i solidnie. Zdecydowanie polecam

Jan Ratajczak

Świetnie zorganizowana firma z bogatą ofertą urządzeń i indywidualnym podejściem do klienta. Godna polecenia:)

Pawlaczyk Tadeusz

Jestem zadowolony z usług w/w firmy. Pozytywnie zaskoczył mnie poziom wiedzy o możliwościach dofinansowania

Daniel Taciak

Szczerze polecam- pomoc w uzyskaniu dofinansowania do tego sam zakup urządzenia w atrakcyjnej cenie, montaż niemal błyskawiczny.

Grygiel Paweł

INTER PROGRESS to prężnie rozwijająca sie firma, widać zaangażowanie i zdobyte juz doświadczenie. Ekipa sympatyczna, zorganizowana i znająca sie na rzeczy. Milo wspominam- dla mnie bezkonkurencyjni.

Piotrowski Stanisław

Produkt pierwszorzędnej jakości, dostępny cenowo, w pełni spełniający swoje funkcje, urządzenie praktycznie po zamontowaniu niewidoczne. Rzetelne i profesjonalne doradztwo. Szybkie i dogodne terminy. Polecam!

Kozica Józef

Pragnę wyrazić swoja pozytywna opinie na temat współpracy – to sprawdzona przeze mnie, rzetelna, godna zaufania i zasługująca w pełni na rekomendacje firma. Dziękuje i polecam zainteresowanym

Maleszka Zenon

Niedawno zrealizowane nasze zamówienie pozwala nam bardzo dobrze ocenić firmę INTER PROGRESS. Formalności bez zastrzeżeń – przeprowadzone w bardzo milej atmosferze. Prace wykonane z dbałością o wcześniej zagospodarowane tereny. Produkt w 100% spełniający swoje funkcje.

Mrug Zbigniew

Firma Inter Progress na początku maja podjęła się u mnie montażu przydomowej oczyszczalni typu Kingspan. Sytuacja na mojej działce była nieco bardziej skomplikowana ponieważ poziom wód gruntowych oscylował na dość wysokim poziomie. Od samego początku kontakt z Panem Januszem wywarł na mnie pozytywne wrażenie. Widać, że Panowie znają się na rzeczy i co ważniejsze proponują klientowi rozwiązania, które będą najbardziej efektywne i wydajne (i to nie zawsze droższe). Panowie podczas prac (trwały one jeden dzień roboczy) bez najmniejszego problemu dostosowali się do moich sugestii odnośnie montażu związanych z przyszłym zagospodarowaniem zieleni w ogrodzie. Póki co oczyszczalnia działa bez zarzutu. Co ważne, po wykonanej pracy i rozliczeniu w przypadku pytań, które pojawiły się na początku użytkowania zawsze udało mi się dodzwonić do Pana Janusza uzyskując jasne i wyczerpujące odpowiedzi. Jest to dla mnie ogromny plus. Reasumując z całą odpowiedzialnością mogę polecić “Inter Progress”.

Dawid Brandt